top of page
kafe.png

Otevírací doba
Sokolovská 74, 323 00 Plzeň


Pondělí až pátek        9.00 - 18.00
Sobota                          Zavřeno
Neděle                          13.00 - 18.00

Pronájem prostor, pořádání dětských oslav

Vstupné do herny

Děti 15 měsíců – 10 let 

Po – pá   10:00 – 12:00          75,-Kč

Po – pá     14:00 – 18:00        95,-Kč

So – ne     14:00 – 18:00        95,-Kč

Děti 0 - 6 měsíců               zdarma

Děti 6 - 15 měsíců 50 Kč celý den

Čtvrtek zavřeno

Platba pouze v hotovosti

645x1325mm_OTEVÍRACÍ DOBA_vchod_herna_1-page-001.png

Nabízíme pronájem prostor. Při uzavření kavárny pro vaši společnost při útratě nad 3000 Kč zaplatíte 500 Kč za celý pobyt. V jiném případě je cena za pronájem 500 Kč/hodina.

Dále na dětskou oslavu nabízíme možnost zajištění animátora, a to za 750 Kč.

Připravíme vám i pohoštění. Například: miniřízečky pro 10 - 12 osob za 750 kč,  obloženou mísu (520 Kč - salámy, sýry, olivy, zelenina, vejce), šneky (30 kusů za 260 Kč), šopský salát (280 Kč), ovoce (280 Kč), chuťovky (8 Kč/ks), chlebíčky (26 Kč/ks) a také pomazánky (sýrová, škvarková, česneková, tvarohová). Samozřejmostí jsou dorty a zákusky dle aktuální nabídky.

ok645x1325mm_OTEVÍRACÍ DOBA_vchod_herna_1-page-001.jpg

Naše nabídka - Dobroty s příběhem

V Andělce chceme našim zákazníkům přinášet atraktivní novinky. A ještě lepší pocit máme, když tím můžeme někomu pomoci Proto u nás lze pořídit speciality od společnosti DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Ta nabízí oblíbené nakládané pochoutky, které vznikly jako produkt pracovní terapie lidí s mentálním postižením v sociálně terapeutické dílně na Slapech.
 
Z Andělky si tak můžete odnést nakládané sýry - hermelíny, bryndzu, romadur a další - v nejrůznějších chuťových variantách, ale i oblíbené utopence.
 
Všechny tyto dobroty nejenže výborně chutnají, ale jsou i krásně zabalené - a mohou se tak stát vítaným dárkem.

 

Všechny tyto dobroty nejenže výborně chutnají, ale jsou i krásně zabalené - a mohou se tak stát vítaným dárkem Od Macháčků. Za svoje zdravé dobroty, vyráběné ručně z nejkvalitnějšího ovoce a zeleniny, získala rodinná firma “od Macháčků” z Rybnice několikrát prestižní ocenění Regionální potravina Plzeňského kraje.

Řadu z nich si můžete pořídit u nás v Andělce. V nabídce máme skvělé sirupy, domácí džemy i oblíbené pečené čaje. Pro pánské - ale i dámské chutě - lze pořídit oblíbené chilliády, tedy ostřejší směsi k dochucení nejrůznějších jídel. K tomuto účelu poslouží i směsi chutney, opět v několika variantách.

Nezapomínáme ani na úplně malé děti, pro které se hodí ovocné přesnídávky Ham! Vše samozřejmě v prvotřídní kvalitě - od Macháčků.

Českokrumlovský Karamel

Andělčin krámek svojí nabídkou podporuje hlavně drobné české výrobce, kteří pronikají na trh originalitou a vysokou kvalitou. A to je například i firma Karamel z Českého Krumlova. Její tekutý karamel, ručně vyráběný v mnoha chuťových variantách, je zdravou alternativou cukru. Sladit karamelem mimo jiné doporučoval i respektovaný léčitel Páter František Ferda.

Solomon, koření králů

Do kuchyně patří koření. Dokáže i z obyčejného jídla vykouzlit delikatesu. My v Andělce doporučujeme našim zákazníkům kvalitní koření od regionálního dodavatele - chotíkovské firmy Solomon, koření králů. K mání u nás jsou jak různé kořenící směsi, tak i oblíbená jednodruhová koření. Lidé mají zájem také o “tematické” dárkové sady - dětské koření, grilování, bylinky, česká kuchyně a chilli.

Pivovar Kozojedy

Rodinný pivovar Kozojedy vaří pivo od roku 2016 a má v nabídce ležák dvanáctku, desítku světlou a polotmavou jedenáctku.


Knihy
V Andělce máme i knihkupecký koutek. Pro naše zákazníky vybíráme tituly především z vydavatelství Starý most, které mají vztah k Plzni a kraji. Nezapomínáme ovšem ani na nejmenší čtenáře, na které čekají nejzajímavější kousky z knižního domu Luxor.


Woodwork Jan Novák
U nás si můžete vyzkoušet houpačku z malé české firmy, která působí na trhu od roku 2018. Tato firma se zabývá výrobou a prodejem Montessori výrobků.

Pravidla dětského koutku

 

Děkujeme za dodržování těchto pravidel

 

Otevírací doba koutku

Po – Pá  10.00 – 18.00

Ne           15.00 – 18.00

 

Koutek je určen pro děti od 1-5 let    Cena: 50 Kč/den 

  1. Do koutku vstupují děti bez obuvi nebo přezuti do domácí obuvi.               

  2. Hlídání dětí v dětském koutku zajišťují sami rodiče nebo zletilý doprovod dětí. Za bezpečnost dětí v dětském koutku zodpovídají rodiče nebo jejich zletilý doprovod.

  3. Rodiče odpovídají za všechny škody, které dítě způsobí v době pobytu v dětském koutku na zařízení dětského koutku či majetku kavárny Andělka nebo jiné osoby nebo jinému dítěti či osobě.

  4. Je přísně zakázáno vnášet do dětského koutku věci, předměty či látky, které by mohly ohrozit život či zdraví osob, a to zejména zvířata, dráždivé chemické látky, pyrotechniku, zbraně, sirky, zapalovače, ostré předměty – jehly, špendlíky apod., ale také nevhodné hračky. Jako vhodné hračky doporučujeme hračky, které nemají ostré hrany, nejsou těžké.

  5. Rodiče jsou povinni po použití dětského koutku zajistit uvedení dětského koutku do původního stavu, zejména jsou povinni uklidit po svých dětech.

  6. Všichni návštěvníci jsou povinni dbát případných pokynů pracovníků kavárny Andělka.

  7. Každý je zodpovědný za své osobní věci odložené v dětském koutku.

  8. Do dětského koutku mají přísný zákaz děti i dospělí s akutně probíhající infekční chorobou.

  9. Všichni návštěvníci dětského koutku jsou povinni dodržovat všechna aktuální upozornění, která jsou zde vyvěšena.

Provozní a bezpečnostní řád
Andělčině herně

 

Herna je určena především dětem ve věku 0 - 10 let a je rozdělena do 3 částí. Kojenecký koutek (0-15 měsíců), vzdělávací koutek (1,5-10 let), pohybová část (1-10 let)

Všechny děti musejí být v doprovodu dospělé osoby, která za ně plně odpovídá po dobu pobytu dítěte v herně. Doprovodem se rozumí osoba starší 18 let.

Za případné úrazy dětí způsobené jejich nebezpečným chováním plně zodpovídá doprovázející osoba. Vedení společnosti nenese zodpovědnost za tyto úrazy.

Nedodržování pravidel herny a agresivní chování dětí opravňuje personál k vykázání návštěvníka z herny bez nároku na vrácení vstupného.

Vstup do herny je povolen v čisté obuvi nebo bez bot. Do kojeneckého koutku je vstup pouze bez obuvi. K herně patří šatna. Cennosti, kabelky si dospělá osoba odnáší do herny.

V herně není povolena konzumace jídla a pití. Konzumace jídla a pití je povolena na chodbách u stolů. K herně patří kavárna, která se nachází v sousedství herny. 

Platící návštěvníci Andělčiny herny během konzumace jídla a pití v kavárně Andělka mají vstup do kavárenského dětského koutku zdarma.

Šatna pro kočárky je umístěna v prostorách kavárny Andělka.

Celý areál je nekuřácký, platí zákaz vstupu se zvířaty.

Vstup do herny je zpoplatněn (viz ceník), pro doprovod je zdarma.

Vstupem do herny uznávají návštěvníci provozní řád a všeobecné obchodní podmínky Andělčiny herny.

bottom of page