Naše nabídka

Dobroty s příběhem

 

V Andělce chceme našim zákazníkům přinášet atraktivní novinky. A ještě lepší pocit máme, když tím můžeme někomu pomoci Proto u nás lze pořídit speciality od společnosti DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Ta nabízí oblíbené nakládané pochoutky, které vznikly jako produkt pracovní terapie lidí s mentálním postižením v sociálně terapeutické dílně na Slapech.
 
Z Andělky si tak můžete odnést nakládané sýry - hermelíny, bryndzu, romadur a další - v nejrůznějších chuťových variantách, ale i oblíbené utopence.
 
Všechny tyto dobroty nejenže výborně chutnají, ale jsou i krásně zabalené - a mohou se tak stát vítaným dárkem.

 

Všechny tyto dobroty nejenže výborně chutnají, ale jsou i krásně zabalené - a mohou se tak stát vítaným dárkem Od Macháčků. Za svoje zdravé dobroty, vyráběné ručně z nejkvalitnějšího ovoce a zeleniny, získala rodinná firma “od Macháčků” z Rybnice několikrát prestižní ocenění Regionální potravina Plzeňského kraje.

Řadu z nich si můžete pořídit u nás v Andělce. V nabídce máme skvělé sirupy, domácí džemy i oblíbené pečené čaje. Pro pánské - ale i dámské chutě - lze pořídit oblíbené chilliády, tedy ostřejší směsi k dochucení nejrůznějších jídel. K tomuto účelu poslouží i směsi chutney, opět v několika variantách.

Nezapomínáme ani na úplně malé děti, pro které se hodí ovocné přesnídávky Ham! Vše samozřejmě v prvotřídní kvalitě - od Macháčků.

Českokrumlovský Karamel

Andělčin krámek svojí nabídkou podporuje hlavně drobné české výrobce, kteří pronikají na trh originalitou a vysokou kvalitou. A to je například i firma Karamel z Českého Krumlova. Její tekutý karamel, ručně vyráběný v mnoha chuťových variantách, je zdravou alternativou cukru. Sladit karamelem mimo jiné doporučoval i respektovaný léčitel Páter František Ferda.

Solomon, koření králů

Do kuchyně patří koření. Dokáže i z obyčejného jídla vykouzlit delikatesu. My v Andělce doporučujeme našim zákazníkům kvalitní koření od regionálního dodavatele - chotíkovské firmy Solomon, koření králů. K mání u nás jsou jak různé kořenící směsi, tak i oblíbená jednodruhová koření. Lidé mají zájem také o “tematické” dárkové sady - dětské koření, grilování, bylinky, česká kuchyně a chilli.

Pivovar Kozojedy

Rodinný pivovar Kozojedy vaří pivo od roku 2016 a má v nabídce ležák dvanáctku, desítku světlou a polotmavou jedenáctku.


Knihy
V Andělce máme i knihkupecký koutek. Pro naše zákazníky vybíráme tituly především z vydavatelství Starý most, které mají vztah k Plzni a kraji. Nezapomínáme ovšem ani na nejmenší čtenáře, na které čekají nejzajímavější kousky z knižního domu Luxor.


Woodwork Jan Novák
U nás si můžete vyzkoušet houpačku z malé české firmy, která působí na trhu od roku 2018. Tato firma se zabývá výrobou a prodejem Montessori výrobků.